• HERGÜN - Sat 9.00 - 19.00 7/24 NAKLİYAT H;ZİMETLERİ
  • 0 (532) 219 09 36 - 0 (535) 566 32 36 info@doruknakliyat.com.tr
  • Bizi Takip Edin

Asansörlü Nakliyat

HomeAsansörlü Nakliyat

Doruk Asansörlü Nakliyat

Dünden bu güne kendini sürekli geliştiren Doruk Nakliyat Ev, veya ofisinizi kolaylıkla taşımanıza yardımcı olmak amacı ile hizmetlerini sürekli güncelleyerek hızlı ve sürdürülebilir hizmetleri devreye alarak daha sağlıklı hizmetler sunmaktadır

Evden Eve Nakliyat hizmetlerini kolaylıkla yapabilmenin en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat tercih edilerek yapılmaktadır.
Asansörlü Nakliyat:
Asansörlü Nakliyat hizmeti ile siz değerli müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli hizmet sunabilmek ve eşyalarınızın zarar görmemesi ve de personellerimiz yorulmadan daha dinamik şekilde çalışması adına üretilmiş bir teknoloji harikasıdır.
Asansörlü Nakliyat neden tercih edilmektedir?
Yeni ve Eski yüksek katlı binaların girişleri ve merdivenlerinin dar olması taşınma işlemini yüksek oranda engellemektedir. Taşınma işlemine uygun olmayan evlere taşınmanın en kolay yolu ise Asansörlü Evden Eve Nakliyat seçeneğidir.
Taşınacağınız binada asansör bulunmuyorsa ya da bina yönetimi asansörü kullandırtmıyor ise eşyalarınızın güvenli bir şekilde yüksek katlara taşınması için anlaşmalı olarak firmamıza ait olan dıştan kurulan Modüler Asansörümüz ile eşyalarınız güvenli ve pratik bir şekilde taşınmaktadır.
Asansörlü Nakliye hizmeti ülkemizde pekte yaygın olmayan hizmettir.
Firmamız Doruk Nakliyat gelişen teknolojiye uyum sağlayarak araç filosun geliştirerek üst düzey hizmet sunmaya devam etmektedir.
Asansörlü Taşıma Sistemi İle Riskleri Minimuma indir…
Asansörlü Taşıma hizmeti ile eşyalarınız evinizde 3 kat ambalajlama sistemi ile eşyalarınız A ‘dan Z’ ye ambalajlanarak Asansör ile direkt olarak nakliye aracına ulaşır. Daha sonra taşınacağınız eve asansör kurulur ve taşınma işlemine vakit kaybetmeden başlanır, Demonte edilen eşyalarınızın montaj işlemi gerçekleştirilir ve beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapıldıktan sonra kontrol edilir. Daha sonra eşyalarınız yerleştirilerek taşınma işlemi sonlandırılır. Daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Created by Mistix.Net

Call Now Button